Jak długo muszę czekać na wizytę?

Z reguły przyjmujemy naszych Pacjentów w tygodniu, w którym zgłaszają się do nas z problemem. W wyjątkowych sytuacjach wizyta może odbyć się nawet tego samego dnia.

Czy realizowane są w Państwa gabinecie skierowania z NFZ?

Nie, działamy tylko na rynku prywatnym.

Jak się zarejestrować?

To bardzo proste! Zadzwoń pod jeden z podanych numerów by ustalić dogodny termin wizyty, zajmie to chwilę. Jeśli nie odbierzemy telefonu od razu, z pewnością oddzwonimy.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Na pierwszej wizycie zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad wraz z badaniem fizjoterapeutycznym, które pozwolą rozpoznać problem oraz zaplanować dalszą rehabilitację.

Co zabrać ze sobą na pierwszą wizytę?

Na pierwszą wizytę zabierz ze sobą:

  • wygodny, niekrępujący ruchów strój,
  • zmienne obuwie, najlepiej klapki,
  • wszelkie badania obrazowe dotyczące problemu (badania USG, RTG, MRI wraz z opisami). Nie obawiaj się, jesteśmy po to by Ci pomóc!
Jak długo trwa wizyta?

Wizyta w gabinecie trwa około godziny, w zależności od natury problemu czas ten może ulec wydłużeniu (głównie w przypadku pacjentów pourazowych: rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, przebytych złamaniach itp.).

Ile wizyt jest potrzebnych do zlikwidowania problemu?

Każdy Pacjent jest indywidualnym przypadkiem, wstępny plan terapii wraz z proponowaną ilością wizyt zostaje przedstawiony w trakcie pierwszego spotkania z fizjoterapeutą.